Ne aramıştınız ?
SEPETİM
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sıkça Sorulan Sorular

Siteniz ne kadar güvenli ?

Web sitemiz her konuda güvenilir bir alışveriş sitesidir ve sürekli olarak güncel tutulmaktadır. 

Web sitenizden nasıl sipariş verebilirim ?

Web sitemize üye olmadan, sitemizdeki almak istediğiniz ürünü sepete ekle butonuna tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Daha sonra size verilen sipariş numarası ile siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

4 tip ödeme seçeneğimiz vardır.

Havale ile ödeme
Kapıda nakit ödeme
Kapıda kredi kartıyla ödeme
Kredi kartıyla ödeme

Satın aldığım ürünü kullandım geri iade edebilir miyim ?

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri kullanmanız durumunda iade edemezsiniz çünkü kullanılan bir ürünü hiç bir şekilde müşterilerimize vermiyoruz. Hijyen ve müşteri sağlığı bizim için önemlidir.

Siparişlerimiz nasıl gönderiliyor, hangi kargo firmaları ile çalışıyoruz ?

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ürünler hediye paketiyle sarılmış kapalı bir kutu içerisinde anlaşmalı kargolar (Aras Kargo) ile Türkiye’nin her yerine 1 ile 3 iş günü içerisinde elinize ulaştırıyoruz.

Siparişlerimiz nasıl paketleniyor ?

AGY İç Giyim olarak verdiğiniz siparişlerin tümü büyük bir titizlik ve gizlilik içinde paketlenerek aras kargoya teslim edilir. Paket içeriğini siz hariç hiç kimse bilmez ve AGY İç Giyim'den aldığınız ürün büyük bir güven ve gizlilik ile elinize ulaştırılır.

Sitenizdeki ürünler güvenli midir ?

Web sitemizden aldığınız tüm ürünler sağlık ve tarım bakanlığı tarafından onay alınarak satılan ürünlerdir.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa nolur ?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerim paylaşılır mı ?

Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde veritabanımızda tutul mamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan görüntülenmez ve kaydedilmez.

+18 Yaş Uyarısı

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu web siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve satın almayın.

18 yaşından büyük olduğumu ve sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.